OFFICE ROKA – BRATISLAVA           Ako vdýchnuť do kancelárii život a novú energiu?

21.02.2019

Cieľom CBRE OFFICE ROKA bolo ukázať a vyhodnotiť najinšpiratívnejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Predstavila nám filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia.

Ide už o 3. ročník prestížnej súťaže, ktorá sa stále teší veľkému záujmu spoločnosti. Dôvod je zrejmý. Nachádzame sa v časoch, kedy firmy bojujú o talenty.

Kvalita pracovného prostredia je dnes jedným z veľmi dôležitých a často rozhodujúcich faktorov pri zvažovaní uchádzačov, ktorého zamestnávateľa uprednostnia.

SPEAKRI:

Tomáš Hegedűš, Managing Director, CBRE

Jan Mühlfeit, globálny stratég, kouč a mentor, bývalý šéf spoločnosti Microsoft pre Európu, člen predstavenstva spoločnosti CBRE na Slovensku s hlasom poradný

Vlado Zlatoš, expert na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu, neseda

Florian Frotscher, Woods Bagot's. People Architecture

Michal Hoško, Leasing Manager, CORWIN

Moderné kancelárie nie sú len o myšlienke, príjemnom dizajne, funkčnosti a flexibilite, ale najmä o ľuďoch. Konferencia splnila svoj cieľ a ukázala nám ako dosiahnuť, aby sa zamestnanci cítili vo svojom pracovnom prostredí dobre a aby v ňom radi a tvorivo pracovali.