ASENSIO RTV-1 TV STOLÍK 180 CM SVETLOSIVÁ, NOHY: ČIERNA

Skladom u dodávateľa

torí hľadajú štýlové a elegantné riešenia do svojho interiéru. Popolová farba je veľmi módny a univerzálny odtieň, ktorý sa hodí k mnohým ďalším farbám, vďaka čomu sa dá ľahko zladiť do rôznych interiérových aranžmánov.

Drážkované čelá nábytku sú najnovším trendom v interiérovom dizajne, ktorý dodáva nábytku dodatočný charakter a originálny vzhľad. Drážkovanie je spôsob, ako dodať nábytku jedinečný vzhľad, vďaka ktorému bude vynikať od ostatných štandardných riešení.

TV skrinka Asensio s otvorenými policami a uzavretými skrinkami je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí si cenia nielen funkčnosť, ale aj estetiku a štýlový vzhľad nábytku vo svojom dome. Otvorené police umožňujú vystaviť dekorácie a zároveň poskytujú jednoduchý prístup k elektronickým zariadeniam, ako je televízor alebo herná konzola. Uzamykateľné skrinky zasa zabezpečia bezpečnosť a poriadok pri ukladaní ďalšieho príslušenstva, ktoré nemusí byť na očiach.

Nábytok popolavej farby s tenkými čiernymi nožičkami dodá vášmu interiéru moderný dizajn a farebnú harmóniu.

TV stolík, rozmery: 180/42/57 cm, materiál: lamino nábytková doska / lamino MDF / nohy - kov, farba: svetlo šedá - čierna

309,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 257,50 €