BORNEO LAW-1 KONFERENČNÝ STOLÍK REMESELNÝ DUB/ČIERNY

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude kombináciou moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou nábytok z remeselníckych dubových nábytkových dosiek s módnymi vložkami so vzorom viedenského vrkoča. Ide o ideálnu ponuku pre ľudí, ktorí si cenia prírodné povrchové úpravy a viedenský prámik je prvkom, ktorý nábytku dodáva eleganciu a modernosť a v poslednom roku je hitom aj v interiérovom dizajne. Táto kombinácia znamená, že nábytok bude nielen funkčným zariadením vášho domova, ale aj dizajnovou dekoráciou.

Lavica z kolekcie so zásuvkou vám umožní uložiť rôzne drobnosti, ktoré sú v obývačke často potrebné, ako sú diaľkové ovládače, časopisy alebo knihy. Vďaka tomu získate viac miesta v izbe a ľahko udržíte poriadok.

Dub Artisan je elegantná voľba, ktorá sa hodí k mnohým rôznym štýlom interiérového dizajnu. Viedenský cop je však elegantným detailom, ktorý dodáva nábytku charakter a štýl.

lavica, rozmery: 120/60/41 cm, materiál: laminovaná nábytková doska / laminovaná MDF / laminovaná HDF doska / polypropylén, farba: dub artisan - prírodný

189,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 157,50 €