BORNEO LOZ-160 POSTEĽ 160 REMESELNÝ DUB/ČIERNA

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude kombináciou moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou nábytok z remeselníckych dubových nábytkových dosiek s módnymi vložkami so vzorom viedenského vrkoča. Ide o ideálnu ponuku pre ľudí, ktorí si cenia prírodné povrchové úpravy a viedenský prámik je prvkom, ktorý nábytku dodáva eleganciu a modernosť a v poslednom roku je hitom aj v interiérovom dizajne. Táto kombinácia znamená, že nábytok bude nielen funkčným zariadením vášho domova, ale aj dizajnovou dekoráciou.

Jedným z prvkov kolekcie je módna posteľ. Opierka hlavy s motívom viedenského vrkoča je jednou z mnohých predností tohto modelu. Nie je to len dekoratívny prvok, ale aj funkčný. Poskytuje pohodlnú oporu pri čítaní knihy alebo pozeraní filmu a chráni stenu pred nečistotami. Dub Artisan je tiež farba, ktorá sa hodí k mnohým interiérovým aranžmánom. Je univerzálny a ľahko zladiteľný s ostatným nábytkom a doplnkami. Vďaka tomu bude posteľ vyzerať vo vašej spálni perfektne bez ohľadu na štýl, do ktorého si ju zariadite.

posteľ, rozmery: 165/205/100 cm, materiál: laminovaná nábytková doska / laminovaná MDF / laminovaná HDF doska / polypropylén, farba: dub artisan - prírodný

774,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 645,00 €