BORNEO RTV-1 TV STOLÍK, REMESELNÝ DUB/ČIERNA

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude kombináciou moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou nábytok z remeselníckych dubových nábytkových dosiek s módnymi vložkami so vzorom viedenského vrkoča. Ide o ideálnu ponuku pre ľudí, ktorí si cenia prírodné povrchové úpravy a viedenský prámik je prvkom, ktorý nábytku dodáva eleganciu a modernosť a v poslednom roku je hitom aj v interiérovom dizajne. Táto kombinácia znamená, že nábytok bude nielen funkčným zariadením vášho domova, ale aj dizajnovou dekoráciou.

TV stolík z kolekcie Borneo bude nielen krásne vyzerať vo vašej obývačke, ale bude aj veľmi praktický. Vďaka pevnej konštrukcii sa do neho zmestí množstvo rôznych zariadení, ako napríklad televízor, herná konzola alebo DVD prehrávač.

Nábytková doska z dubového dreva je vynikajúcou voľbou, pretože táto farba sa hodí k mnohým rôznym aranžmánom a jej prirodzený vzhľad a textúra dodávajú miestnosti teplo a útulnosť. Prvky viedenského vrkoča však dodávajú eleganciu a predovšetkým sú teraz veľmi módne.

Stôl RTV-1, rozmery: 150/40/45 cm, materiál: laminovaná nábytková doska / laminovaná MDF / laminovaná HDF doska / polypropylén, farba: dub artisan - prírodný

209,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 174,17 €