Eco matrac pre deti a dorast

Skladom

Kolekcia   Silver

Poťah       Micro

Použitý materiál     Kvalitná pružná PUR PENA, taštičková pružina,PUR PENA

Výška    18 cm

Tvrdosť (1 až 5)    Stredný (3) / Stredne tvrdý (4)

Nosnosť     120kg

Pranie        60 °C

Zips           Áno

Fyzio systém   Nie

Záruka    3 roky

Zdravotný matrac   Áno

Kvalitný moderný taštičkový zdravotný matrac pre deti a dorast, z kolekcie TORNADO. Hyppoalergénny a priedušný, tvrdosťou veľmi pohodlný, určený práve pre deti od 2 rokov a dorast.

Tento matrac dopraje Vašim deťom kvalitný a ničím nerušený spánok. Matrac vyrábaný najnovšími technológiami ROLLMAT, čo nám umožňuje dodať matrac k zákazníkovi v rolovanom stave, čo je svetový unikát. Matrac pre svoju kvalitu je určený nie len pre slovenský, ale aj pre nemecký trh, ktorý je známy hlavne náročnosťou na kvalitu matraca. Určite výborný pomer cena kvalita. Matrac je pružný a pripravený pomôcť vašim deťom s kvalitou spánku. Jadro je zložené z pružín oddelených do samostatných taštičiek, ktoré vynikajú svojou vysokou nosnosťou a dlhou životnosťou. Počet pružín na štandartné lôžko je 500 ks.

Doporučujeme lamelový rošt s 28 lamelami, pevný latový rošt s medzerami do 6 cm alebo plné dosky. Matrac je možné využiť aj pri menej odvetraných podkladoch, nakoľko si vďaka vzdušnému jadru zachováva suchú klímu a vysokú antialergickú ochranu. . Mäkšia časť taštičkového matraca je vyrobená z PUR peny s hustotou 30 kg/m3, tvrdšia časť z PUR peny s hustotou 35 kg/m3 a stred jadra je tvorený z taštičiek s množstvom 500 ks na lôžko.

Doporučený rošt: lamelový s 28 lamelami, pevný latový s medzerami do 6 cm, plná doska

Matrac je vynikajúci v pomere cena, kvalita.

Matrac dodávame v rolovanom stave, matrac rozbaliť a nechať min 24-48 hodín bez záťaže, aby sa dostal do pôvodného stavu.


Poťah Micro:
Poťahová látka je z vyrobená z hypoalergénnych materiálov prešitá s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna (200 g/m2), prešiv v tvare kosoštvorec. Látka sa nežmolkuje, má veľmi dobré klimatizačné vlastnosti, vďaka ktorým dlhodobo udržiavajú matrac hygienicky svieži. Poťah je vhodný aj pre alergikov. Taktiež je snímateľný , prateľný do 60 °C a je vhodný aj do sušičky.

Farby pien sa môžu líšiť v závislosti od dostupnosti materiálu.

Vyberte si variant:

Cena od 199,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy