ELEFANTE OKRÚHLY STÔL PRÍRODNÝ DUB

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte kus nábytku, v ktorom sa snúbi elegancia, funkčnosť a nadčasový štýl, okrúhly Elefante je pre vás ako stvorený.

V prvom rade je prírodná dubová dyha materiál, ktorý dodáva jedinečný šarm a eleganciu. Dubové drevo je známe svojou pevnosťou a odolnosťou, čo znamená, že váš nový stôl vám bude slúžiť dlhé roky. Dubové drevo má navyše krásnu kresbu, vďaka ktorej bude každý stôl jedinečný.

Druhou výhodou je tvar nôh stola. Nohy v tvare stĺpika sú elegantným a štýlovým riešením, vďaka ktorému bude váš stôl vyzerať ako skutočné umelecké dielo. Táto forma stola je mimoriadne módna a v posledných mesiacoch veľmi často viditeľná v interiérových časopisoch a portáloch venovaných interiérovému dizajnu. Výberom stola Elefante zaručíte jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri.

Poslednou, ale neposlednou výhodou okrúhleho stola Elefante je jeho univerzálnosť. Stoly tohto typu sa perfektne hodia do každého štýlu aranžovania – od klasického, cez moderné, až po rustikálny. Takýto stôl vám bude slúžiť dlhé roky a jeho štýlový vzhľad nevyjde z módy.

Kúpa okrúhleho stola s prírodnou dubovou dyhou je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí si cenia štýl a eleganciu a zároveň očakávajú funkčnosť a odolnosť. Tento stôl je dlhodobá investícia, ktorá určite splní vaše požiadavky a obohatí váš interiér.

rozmery: fi 120/77 cm, materiál: MDF + prírodná dubová dyha, farba: prírodný dub

971,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 809,17 €