FARBA STOLA RINGO, DOSKA ČIERNA, NOHY - ČIERNA (102-142X102X76 CM)

Skladom u dodávateľa

Okrúhly stôl Ringo v čiernej farbe je mimoriadne štýlové a elegantné riešenie, ktoré určite upúta pozornosť vo vašej domácnosti. Čierna farba sa vždy spája s eleganciou, modernosťou a prestížou. Takýto stôl bude ideálnym prvkom interiérového dizajnu pre ľudí, ktorí si cenia nielen funkčnosť, ale aj estetiku.

Čierny stolík dokonale ladí s ostatnými dizajnovými prvkami bez ohľadu na štýl interiéru. Je možné ho kombinovať so svetlým alebo tmavým nábytkom, ako aj s ďalšími doplnkami, ako sú lampy alebo koberce, a vytvoriť tak ucelený a harmonický dekor.

Okrúhla stolová doska je tiež perfektným riešením do menších priestorov, pretože nezaberá toľko miesta ako obdĺžnikový stôl. Vďaka tomu, že nemá ostré rohy, je stôl bezpečný aj pre deti, ktoré nebudú vystavené náhodným nárazom do ostrého rohu.

Okrúhly stôl s výsuvnou funkciou je praktickým riešením, ktoré vám v prípade potreby umožní zväčšiť stôl. To vám umožní pozvať viac hostí na párty alebo rodinnú večeru.

rozkladací stôl, rozmery: 102-142/102/76 cm, materiál: dyhovaná nábytková doska / dyhovaná MDF, farba: vrchná časť - čierna, nohy - čierna

274,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 228,33 €