HILARIO ROZŤAHOVACÍ STÔL, DOSKA - ČIERNY MRAMOR, NOHY - ČIERNE

Skladom u dodávateľa

Kúpa rozťahovacieho stola Hilario je výborným rozhodnutím pre tých, ktorí si vo svojom okolí cenia nielen funkčnosť, ale aj estetiku. Jeho mimoriadne elegantný a dizajnový vzhľad z neho urobí nesporné centrum vášho interiéru.

Čierna oceľová noha stola, ohnutá do subtílneho tvaru, dodáva nielen odolnosť, ale dodáva mu aj subtílny charakter. Je to prvok, ktorý upúta a dodá miestnosti moderný vzhľad. Jedinečnosť stola Hilario zvýrazňuje aj doska zo sintru imitujúca čierny mramor. Táto nezvyčajná kombinácia materiálov robí z vášho stola nielen praktický kus nábytku, ale aj skutočné umelecké dielo.

Ďalšou výhodou je jeho skladacia konštrukcia, ktorá umožňuje prispôsobiť jeho veľkosť meniacim sa potrebám. Ide o ideálne riešenie pre malé stretnutia aj väčšie recepcie. Kúpa stola Hilario je investíciou do štýlového a funkčného interiéru, ktorý určite upúta pozornosť každého, kto ho uvidí.

rozmery: 180-260/90/75/125 cm; rozkladací stôl, materiál: sintrovaná / práškovo lakovaná oceľ, farba: doska - čierny mramor, nohy - čierna

1 324,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 1 103,33 €