KOMODA BORNEO KM-2 REMESELNÝ DUB/ČIERNA

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude kombináciou moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou nábytok z remeselníckych dubových nábytkových dosiek s módnymi vložkami so vzorom viedenského vrkoča. Ide o ideálnu ponuku pre ľudí, ktorí si cenia prírodné povrchové úpravy a viedenský prámik je prvkom, ktorý nábytku dodáva eleganciu a modernosť a v poslednom roku je hitom aj v interiérovom dizajne. Táto kombinácia znamená, že nábytok bude nielen funkčným zariadením vášho domova, ale aj dizajnovou dekoráciou.

Kompaktná komoda so šírkou 80 cm vám poskytne dostatok priestoru na uloženie rôznych predmetov, ako je oblečenie, spodná bielizeň, doplnky, dokumenty a dekorácie. Napriek malým rozmerom je komoda priestranná, takže si svoje veci ľahko usporiadate.

Dizajn komody je moderný a minimalistický, takže skvele zapadne do každého interiéru. Bez ohľadu na štýl vášho bytu bude táto komoda určite elegantnou dekoráciou.

komoda, rozmery: 80/40/85 cm, materiál: laminovaná nábytková doska / laminovaná MDF / laminovaná HDF doska / polypropylén, farba: dub artisan - prírodný

329,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 274,17 €