KONFERENČNÝ STOLÍK LAMINO LAW-1, REMESELNÝ DUB/ČIERNA, NOHY: ČIERNE

Kolekcia boxového nábytku Lamino je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorá obohatí váš interiér mimoriadne štýlovo. Tento nábytok vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky s teplým tónom remeselného duba vyžaruje prirodzenú krásu, ktorá sa hodí do každej miestnosti.

Charakteristické dekory s čiernymi lamelami na niektorých čelách dodávajú kolekcii jedinečné čaro a moderný nádych. Nejde len o úložný nábytok, ale aj o rafinované diela, ktoré zdôraznia charakter vášho interiéru.

Šatníková skriňa, TV stolík, konferenčný stolík, nízka komoda a vysoká komoda – každý prvok tejto kolekcie bol starostlivo navrhnutý tak, aby splnil vaše očakávania z hľadiska praktickosti aj estetiky. Ide o komplexné riešenie, ktoré zabezpečí harmóniu v každej miestnosti.

Farba remeselného dubu je nielen univerzálna, ale dodáva interiéru aj teplo a prirodzenosť. Kolekcia Lamino nie je len nábytok, je vyjadrením vášho štýlu a zmyslu pre detail.

Investujte do Lamino a získate nielen funkčný nábytok, ale aj dekoračné prvky, ktoré z vášho interiéru urobia oázu elegancie a pohodlia. Oživte svoj priestor touto jedinečnou kolekciou nábytku.

rozmery: 92/50/46 cm; materiál: lamino nábytková doska / polypropylén, farba: dub craft - čierna

194,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 161,67 €