Kreslo Mula

Dodanie 4-5 týždňov

Obývacie kreslo Mula vás určite poteší svojimi kompaktnými rozmermi . Nábytok sa vďaka nim stane jedinečným doplnkom vášho interiéru. Ležadlo má tiež mimoriadne pohodlné operadlo , ktoré vám pomôže relaxovať v pohodlí domova aj po náročnom dni. Ďalšou výhodou čalúneného kresla je možnosť výberu koženého čalúnenia . Vďaka tomu si ho môžete ľubovoľne personalizovať tak, aby čo najlepšie splnil vaše očakávania a zapadol do vášho jedinečného interiéru. Nábytok je navyše zladený , čo znamená, že tu môžete kombinovať rôzne látky.

Mula je perfektné kreslo do obývačky, kancelárie alebo aj spálne. Dokáže dokonale ozdobiť aj komerčné priestory. Elegantná forma nábytku zaručuje, že sa hodí do moderného aj klasickejšieho interiéru.

Kreslo na čítanie a úplný relax z kolekcie Mula je šik a štýlový doplnok do vašich priestorov. Drevené nohy dostupné v mnohých farbách ho robia neuveriteľne ľahkým. Môžete si vybrať čalúnenie nábytku, aby ste zvýraznili prednosti vášho interiéru. Vyberte si kombináciu látok alebo zvoľte nadčasovú kožu.

Kolekciu Mula tvoria dizajnové kreslá do obývačky, otočné aj neotočné, a tiež pufy - s nožičkami aj bez nich. Tieto doplnky pre váš interiér vytvoria jedinečné zostavy , ktoré zdôraznia úplne nový štýl upraveného priestoru.

Nožičky drevodekor prírodný

ROZMER:

  • šírka   60
  • Hĺbka   76
  • Výška   82
  • Výška sedadla   44
  • Hĺbka sedadla   54

Vyberte si variant:

Cena od 295,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy