LAMINO RTV-1 TV STOLÍK CRAFT DUB/ČIERNA, NOHY: ČIERNA

Skladom u dodávateľa

Kolekcia boxového nábytku Lamino je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorá obohatí váš interiér mimoriadne štýlovo. Tento nábytok vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky s teplým tónom remeselného duba vyžaruje prirodzenú krásu, ktorá sa hodí do každej miestnosti.

Charakteristické dekory s čiernymi lamelami na niektorých čelách dodávajú kolekcii jedinečný šarm a moderný nádych. Nejde len o úložný nábytok, ale aj o rafinované diela, ktoré zdôraznia charakter vášho interiéru.

Skriňa, TV stolík, konferenčný stolík, nízka komoda a vysoká komoda – každý prvok tejto kolekcie bol starostlivo navrhnutý tak, aby splnil vaše očakávania z hľadiska praktickosti aj estetiky. Ide o komplexné riešenie, ktoré zabezpečí harmóniu v každej miestnosti.

Farba remeselného dubu je nielen univerzálna, ale dodáva interiéru aj teplo a prirodzenosť. Kolekcia Lamino nie je len nábytok, je vyjadrením vášho štýlu a zmyslu pre detail.

Investujte do Lamino a získate nielen funkčný nábytok, ale aj dekoračné prvky, ktoré urobia z vášho interiéru oázu elegancie a pohodlia. Oživte svoj priestor touto jedinečnou kolekciou nábytku.

rozmery: 180/40/48 cm; materiál: lamino nábytková doska / polypropylén, farba: dub craft - čierna

289,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 240,83 €