Moderné kreslo MODERN

Dodanie 4-5 týždňov

Kreslo do obývačky Modern vás nadchne modernou líniou , ktorej neodolá žiadny milovník svetových trendov. Hlavnou prednosťou je vynikajúci dizajn , ktorý pripomína ikonické tvary známe z histórie dizajnu. Pri tomto modeli ležadla stojí za pozornosť okrem vonkajších hodnôt aj výnimočná mäkkosť sedadla a operadla . Celé to vyzerá perfektne, pretože je dostupné okrem iného aj v nadčasovej koži , ktorá podčiarkne jedinečnosť vášho priestoru . Doplnkovým charakteristickým prvkom sú moderné kovové nohy v podobe čierneho rámu .

Kreslo na čítanie a úplný relax z rady Modern sa bude skvele hodiť do všetkých reprezentatívnych interiérov . Vďaka použitým materiálom dostane vaša obývačka, obývačka , ale aj kancelária, kde prijímate hostí, úplne nový vzhľad .

Moderné je čalúnené kreslo, ktoré zaujme jednoduchou formou. Vďaka nemu skvele doplní väčšinu aranžmánov. Zaujímavým a výrazným doplnkom sú chrómované kovové nohy v podobe bokov . Sú práškovo lakované v klasickej čiernej farbe . Sú dokonalým doplnkom celej rady kresiel a rozhodne zdôrazňujú jej moderný charakter. Sedák kresla sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela a poskytne vám plný komfort odpočinku.

Kolekcia Modern pozostáva z dvoch modelov obývačkových kresiel. Hoci sa líšia výplňou operadla a sedadla , obe vám po náročnom dni poskytnú tú najvyššiu mieru relaxu. 

Vyberte si variant:

Cena od 404,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy