OKRÚHLY STÔL HUGO, PRÍRODNÝ DUB

Skladom u dodávateľa

Hugo - okrúhly stôl z prírodnej dubovej MDF dosky je skvelou investíciou do vášho domova. Má zaujímavý tvar: jeho okrúhly vrch je namontovaný na valcovej nohe z dosiek pripomínajúcich plot. Tento dizajn je tohtoročným hitom Instagramových aranžmánov! Skvele sa bude vynímať v izbách v štýle Bali, Scandi alebo všeobecne vo všetkých, ktoré sú inšpirované prírodnými trendmi. Ak hľadáte funkčný a zároveň krásny stôl, tento je pre vás.

Prvou výhodou stola je jeho tvar - okrúhly stôl zaisťuje ľahké a uvoľnené rozhovory, pretože každý, kto pri ňom sedí, má rovnakú šancu zapojiť sa do diskusie. Tento stôl navyše zaberá menej miesta ako obdĺžnikový stôl s rovnakou plochou, čo môže byť obzvlášť dôležité v menších miestnostiach.

Druhou výhodou je, že je vyrobený z MDF dosky, vďaka čomu je mimoriadne odolný a odolný voči poškodeniu. Farba prírodného dubu mu navyše dodáva teplý a útulný charakter, vďaka ktorému bude váš interiér vyzerať ešte lepšie.

Stolík Hugo je skvelá investícia, ktorá oživí váš interiér a dodá štýl. Ide o kus nábytku, ktorý splní vaše požiadavky a bude vám slúžiť dlhé roky.

rozmery: fi 120/76 cm, materiál: dyhovaná MDF, farba: prírodný dub

259,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 215,83 €