OKRÚHLY STÔL LOPEZ, PRÍRODNÝ DUB

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte jedinečný a funkčný stôl, ktorý sa bude hodiť do vášho domova, Lopez s módnymi lamelami na podnoži bude skvelou voľbou!

Po prvé, jeho okrúhly tvar z neho robí ideálny stôl na párty alebo večere s rodinou a priateľmi. Okrúhly stôl podporuje konverzácie a nadväzovanie kontaktov, pretože všetci sediaci pri ňom stoja tvárami proti sebe.

Prírodná dubová dyha dodáva stolu elegantný vzhľad, ktorý dokonale zapadne do rôznych štýlov interiéru. Dubové drevo je tiež kvalitným materiálom, ktorý zaisťuje odolnosť a odolnosť stola. Lamely sú v súčasnosti veľmi módne a Lopez si nájde svoje miesto v interiéroch zariadených v súlade s najnovšími trendmi – slow design.

Posledným, no v neposlednom rade argumentom pre kúpu tohto stola je jeho noha. Pevná a stabilná konštrukcia zaisťuje, že stôl nebude počas používania vibrovať.

Stručne povedané, Lopez je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie, odolnosť a estetiku. Určite bude krásnou dekoráciou vášho domova a poskytne veľa príjemných chvíľ pri stretnutiach s rodinou a priateľmi.

rozmery: fi 120/78, materiál: MDF + prírodná dyha / masív, farba: prírodný dub

669,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 557,50 €