Orthopedic Lux

Skladom

Kolekcia    Silver

Poťah        Micro

Použitý materiál    PUR 38kg/m3, taštičková pružina 250 ks/m2 – 7 zon

Výška       20 cm

Tvrdosť (1 až 5)    Stredne tvrdý (4) Stredný (3)

Nosnosť   130kg

Pranie      60 °C

Zips          Áno

Fyzio systém    Áno

Záruka      3 roky

Zdravotný matrac   Áno

Matrac zo skupiny OPTIMA TFK. Kvalitný tvrdý ortopedický obojstranný taštičkový matrac s dlhou životnosťou Vám dopraje kvalitný a nerušený spánok. Matrac vyrábaný najnovšími technológiami ROLLMAT, čo nám umožňuje dodať matrac k zákazníkovi v rolovanom stave, čo je svetový unikát. Matrac pre svoju kvalitu je určený nie len pre slovenský, ale aj pre nemecký trh, ktorý je známy hlavne náročnosťou na kvalitu matraca. Perfektne pôsobí na bolesti chrbtice, kĺbov, krčnej chrbtice. Kto hľadá kvalitu na zdravotný problém a úžasný odpočinok ,tak tento matrac je pre Vás ideálne riešenie. Určite výborný pomer cena kvalita. Matrac je pružný a pripravený Vám pomôcť s Vašim spánkom. Jadro je zložené z pružín oddelených do samostatných taštičiek, ktoré vynikajú svojou vysokou nosnosťou a dlhou životnosťou. Počet pružín na štandartné lôžko je 500 ks. Doporučujeme lamelový rošt s 28 lamelami, pevný latový rošt s medzerami do 6 cm alebo plné dosky. Matrac je možné využiť aj pri menej odvetraných podkladoch, nakoľko si vďaka vzdušnému jadru zachováva suchú klímu a vysokú antialergickú ochranu. Väčší počet pružín rozložených do 7 zón tuhosti zabezpečuje, že taštičkové jadro matraca dokonale kopíruje tvar ľudského tela, čo napomáha lepšej ortopedickej podpore chrbtice. Vrchná časť 7-zónovového taštičkového matraca je vyrobená z PUR peny s hustotou 38 kg/m3, spodná časť z PUR peny s hustotou 38 kg/m3 a stred jadra je tvorený z taštičiek s množstvom 500 ks na lôžko, odstupňovaných do 7 anatomických zón tvrdosti.

Doporučený rošt: lamelový s 28 lamelami, pevný latový s medzerami do 6 cm, plná doska

Matrac doporučujeme pre ľudí, ktorí maju radšej tuhšie tvrdé matrace.

Matrac je vynikajúci v pomere cena, kvalita.

Matrac dodávame v rolovanom stave, matrac rozbaliť a nechať min 24-48 hodín bez záťaže, aby sa dostal do pôvodného stavu.


Poťah Micro:
Poťah je vyrobený zo 100 % polyesteru príjemného na dotyk. Poťahová látka je z vyrobená z hypoalergénnych materiálov prešitá s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna (200 g/m2), prešiv v tvare kosoštvorec. Látka sa nežmolkuje, má veľmi dobré klimatizačné vlastnosti, vďaka ktorým dlhodobo udržiavajú matrac hygienicky svieži. Poťah je vhodný aj pre alergikov. Taktiež je snímateľný, prateľný do 60 °C a je vhodný aj do sušičky.

1. Zóna hlava: zrýchľuje krvný obeh a pôsobí proti bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: prekrvuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku a vyrovnáva chrbticu
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v rovine
5. Zóna stehná: uvoľnenie stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje a zlepšuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: podporuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Farby pien sa môžu líšiť v závislosti od dostupnosti materiálu.

Vyberte si variant:

Cena od 299,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy