Posteľ Fly 140cm s kontajnerom

Dodanie 4-5 týždňov

Pri návrhu štandardnej postele Fly s kontajnerom sme chceli vytvoriť univerzálne vybavenie spálne v akomkoľvek usporiadaní . Tento variant postele Fly je osadený na dvojmatrac šírky 140 cm a je určený do malej miestnosti, kde má akýkoľvek ďalší priestor na odkladanie osobných vecí hodnotu zlata. Početné možnosti personalizácie vám umožňujú vybrať si perfektné čalúnenie a jeden z dvoch typov nízkych nôh – drevené alebo plastové.

Subtílna a pevná posteľ Fly je vybavená vysokým, obdĺžnikovým čelom. Jemne zdobené čelo postele zvislými líniami pôsobí štíhlejšie a ľahšie . Flexibilný interiér opierky hlavy vám poskytne príjemnú oporu, keď sa opriete o chrbát a hlavu. Klasická posteľ Fly s úložným priestorom sa hodí do každej spálne alebo hosťovskej izby, kde chcete využiť univerzálne riešenie.

Pri personalizácii látky si najskôr určte jej štruktúru a potom si vyberte tú najlepšiu farbu z palety farieb. Ak vaši milovaní miláčikovia spia s vami v posteli, vyberte si čalúnenie z látky šetrnej k zvieratám, ktorá sa ľahko čistí od chlpov a nezanecháva stopy po ostrých pazúroch. Na posteli čalúnenej antibakteriálnou látkou sa bude alergikom príjemne spať . Ak pijete kávu v posteli, chráňte rám a opierku hlavy pre prípad, že by sa šálka prevrhla – objednajte si hydrofóbnu tkaninu, ktorá zabráni materiálu absorbovať zápar.

Kolekcia Fly obsahuje aj postele bez kontajnera. Toto riešenie vám umožňuje použiť užšie rámy – uvidíte, či sa vám páčia.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

664,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy