Posteľ Fly 140cm

Dodanie 4-5 týždňov

Minimalistická posteľ Fly bola vytvorená pre páry, ktoré spia na 140 cm širokom matraci a potrebujú vybaviť malú spálňu kľúčovým kusom nábytku. Vďaka jednoduchému tvaru sa posteľ hodí do každého interiéru . Vďaka mnohým možnostiam personalizácie si môžete vybrať rozkošný odtieň poťahu postele Fly a látku prispôsobiť svojim potrebám. V objednávkovom formulári môžete uviesť aj preferovaný typ nôh - drevené alebo kovové.

Klasická posteľ Fly bez kontajnera na podstielku pôsobí vďaka úzkemu rámu a vysokým nohám ľahko . Vďaka tomu sa hodí aj do malej spálne bez toho, aby ju opticky zaťažoval. Obdĺžnikové čelo postele s jemným vzorom je jemnou ozdobou a poskytuje dokonale mäkkú oporu pre chrbticu pri zaujatí sediacej polohy. Univerzálna posteľ Fly je tiež skvelým doplnkom do hosťovskej izby , najmä keď ubytujeme ľudí s rôznym vkusom a nechceme ich zavaliť nádherou.

Bohatý výber látok zahŕňa okrem iného: ľahko čistiteľné materiály , ktoré uľahčujú obnovenie postieľky Fly do perfektného stavu po kontakte s rozliatou kávou alebo špinavými psími labkami, ktoré sa práve vrátili z prechádzky. Pri prezeraní spomínaných materiálov dbajte na to, či sú hydrofóbne ( pokryté vrstvou, ktorá zabraňuje nasiakavosti) a šetrné k zvieratám (odolné voči nevzhľadným škrabancom).

Vďaka rade postelí Fly si môžete vybaviť svoju spálňu minimalistickou posteľou vo vašej obľúbenej farbe. Môžete si vybrať medzi modelmi s nádobou alebo bez nej.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 449,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy