Posteľ Fly 160 cm s úložným priestorom

Dodanie 4-5 týždňov

Hľadáte klasickú posteľ s jemne zdobeným jednoduchým čelom, ktorá dokonale zapadne do vašej minimalistickej spálne? Bolo by dobré , keby posteľ, do ktorej sa zmestí matrac so šírkou 160 cm, mala úložný priestor , kam by sa vám zmestilo viac ako len výmena posteľnej bielizne? Objavte kus nábytku, ktorý vyhovuje vašim potrebám – štandardnú posteľ Fly s úložným priestorom . Je k dispozícii v mnohých variantoch - naši zákazníci si môžu personalizovať mnoho salónikov dizajnom čalúnenia v ľubovoľných farbách a s rôznymi vlastnosťami.

Základná posteľ Fly je možnosťou pre minimalistov , ktorým najviac záleží na praktických funkciách vybavenia spálne a vizuálne aspekty berú ako zaujímavý doplnok. Pri tomto modeli sme sa zamerali na jemné zdobenie širokého a vysokého čela postele - účelom zvislých línií je dodať čelu štíhlosti. Keďže úložný priestor sa nachádza v spodnej časti postele Fly, nohy sme u tohto modelu maximálne zmenšili. Sú dlhé len 2,5 cm, takže zabraňujú vniknutiu nečistôt pod nábytok. Môžete sa rozhodnúť , či ich vyrobíme z dreva alebo plastu , ktorý vďaka chrómovej farbe pripomína kov.

Vzorka látky fascinuje mnohými možnosťami - ľahko sa čistí, je vhodná pre domáce zvieratá, antibakteriálna, ekologická a iné. Pred výberom čalúnenia si určite svoje potreby (napr. zníženie množstva alergénov vďaka antibakteriálnemu materiálu) a riziká (napr. rozliatie čaju na čelo postele), aby ste si vybrali tú najlepšiu látku.

Kolekcia postelí Fly je univerzálna ponuka pre ľudí, ktorí sa vyhýbajú bohatým dekoráciám. V rade sú aj modely bez kontajnera - určite si pozrite, ako vyzerajú.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 684,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy