Posteľ Fly 160 cm

Dodanie 4-5 týždňov

Klasickú posteľ Fly sme navrhli do minimalistických spální, v ktorých dominujú geometrické vzory a drevené či kovové akcenty. Tento variant postele Fly je vybavený nízkym obdĺžnikovým čelom a neobsahuje nádobu na lôžkoviny . Vďaka tomu má zúžený rám, ktorý spočíva na vysokých nožičkách. Každú posteľ Fly je možné personalizovať z hľadiska typu a farby čalúnenia a povrchovej úpravy nôh .

Jednoduché čelo postele je decentne zdobené zvislými líniami, ktoré mierne zoštíhľujú širokú posteľ Fly . Ďalšou výhodou čela je pružná výplň, ktorá sa prispôsobí chrbtu a hlave sediaceho , ktorý cíti príjemnú oporu. Tento univerzálny model sa perfektne hodí aj do izieb pre hostí , ktoré vyžadujú štandardné riešenia prijateľné pre hostí s rôznym vkusom.

Pri personalizácii poťahu postele Fly odporúčame zamerať sa najskôr na výber typu látky a následne výber farby z palety. Šablóna obsahuje materiály určené pre alergikov (antibakteriálne), majiteľov domácich zvierat (šetrné k zvieratám) a ľahko sa čistia od rozliatych tekutín (hydrofóbne). Máme tiež ekologické a recyklované materiály, takže si môžete navrhnúť ekologickú posteľ. Drevené alebo kovové nožičky s chrómovým povlakom ladia ku každej látke. Ich výška umožňuje jednoduché čistenie podlahy pod posteľou automatickým vysávačom.

Vďaka kolekcii Fly si môžete vybaviť svoju spálňu posteľou s úložným priestorom na posteľ alebo bez neho, prispôsobenou matracom so šírkou 140 cm, 160 cm alebo 180 cm.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 469,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy