Posteľ Fly 180 cm s úložným priestorom

Dodanie 4-5 týždňov

Priestranná posteľ Fly je určená pre dve osoby, ktoré si cenia pohodlný spánok na veľkej ploche - na tento účel im slúži matrac šírky až 180 cm. Veľké rozmery sú jednou z mnohých výhod klasickej postele Fly . Vybavili sme ju praktickou odkladacou priehradkou na osobné veci a pravouhlým čelom postele s jemným zdobením , vďaka čomu je decentným doplnkom minimalistickej spálne. Prispôsobenie čalúnenia a nôh postele Fly znamená, že ju môžete dokonale zladiť s akýmkoľvek usporiadaním.

Priestrannú posteľ Fly so vstavaným úložným priestorom odporúčame najmä do interiéru , v ktorom chcete zvyšný nábytok zredukovať na minimum . Veľký kontajner je rozdelený na dve časti, čo uľahčuje oddelenie vecí a udržiavanie poriadku. Univerzálna dekorácia obdĺžnikového čela postele Fly zapadne aj do neutrálnej hosťovskej izby . Ďalšou výhodou tohto modelu sú nízke nožičky - sú vysoké 2,5 cm, takže ich takmer nevidno. Môžete sa však rozhodnúť, či budú drevené alebo plastové s chrómovou úpravou , ktorá na prvý pohľad vyzerá ako kov.

Bohatý katalóg poťahových látok vám umožní objednať si posteľ Fly, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám , napríklad je odolná proti poškriabaniu ostrými mačacími pazúrmi a pokrytá hydrofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje prenikaniu rozliatej tekutiny do materiálu.

Línia postelí Fly obsahuje alternatívne modely bez kontajnerov - presvedčte sa, ako zaujímavo vyzerajú .

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 722,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy