Posteľ Fly 180 cm

Dodanie 4-5 týždňov

Objavte subtílnu posteľ Fly, do ktorej sa zmestí matrac so šírkou až 180 cm a poskytuje tak veľký priestor na spanie pre dve osoby. Obdĺžniková opierka hlavy s decentným zdobením zaručí užívateľovi pohodlnú oporu v sede . Tento model neobsahuje úložný priestor na posteľnú bielizeň, čo znamená, že má užší rám a vysoké nohy . Táto konštrukcia dodáva posteli Fly ľahkosť , ktorá je dostupná v mnohých farbách - stačí si vybrať vhodný typ látky zo vzorkovníka.

Aj keď je matrac pre relaxačný odpočinok kľúčový, nedá sa uprieť, že minimalistická posteľ Fly zlepšuje aj vašu pohodu . Vyzerá skvele v akomkoľvek usporiadaní a umožňuje vám pohodlne sa oprieť o široké čelo postele s vertikálnymi líniami , ktoré opticky zoštíhľujú.

Dostupné látky zahŕňajú antibakteriálne verzie pre alergikov , verzie vhodné pre domácich miláčikov a ekologické a recyklačné verzie pre ľudí, ktorým záleží na životnom prostredí. Naši zákazníci, ktorým záleží na udržiavaní vysokej úrovne hygieny v spálni, volia ľahko čistiteľné látky – na odstránenie nečistôt z čalúnenia stačí aj navlhčená handrička.

Pri navrhovaní kolekcie postelí Fly sme zohľadnili niekoľko šírok matracov (140 cm, 160 cm, 180 cm) a rôzne potreby budúcich užívateľov. V rade sú modely s úložným priestorom aj bez neho, takže si môžete vybrať o niečo masívnejšiu alebo ľahšiu verziu postele. V prípade verzie s úložným priestorom je potrebné dokúpiť rám Wajnert. Pre ostatné modely je to doplnková možnosť.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 489,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy