Posteľ Glame 140 cm s úložným priestorom

Dodanie 4-5 týždňov

Malá spálňa pre dve osoby vyžaduje posteľ dimenzovanú na matrac široký 140 cm a vybavenú veľkým kontajnerom, ktorý slúži ako multifunkčný úložný priestor. To sú vlastnosti univerzálnej postele Glame, ktorá spája štandardný tvar s unikátnym , optimálne mäkkým čelom . Pri objednávke manželskej postele uvádzate farbu a typ čalúnenia a typ nízkych nôh.

Personalizovaná posteľ Glame vytvára harmonickú kompozíciu s ostatným nábytkom v akomkoľvek usporiadaní spálne . Pri výbere čalúnenia máte k dispozícii bohatú vzorku látky, ktorá obsahuje fenomenálne odtiene základných farieb. V prípade postele Glame s úložným priestorom sa môžete rozhodnúť aj pre výrobu nízkych nožičiek - odporúčame drevené alebo plastové s chrómovým poťahom. Minimálna vzdialenosť rámu od podlahy (len 2,5 cm) obmedzuje hromadenie nečistôt pod posteľou, hoci nízke nožičky uľahčujú premiestňovanie nábytku pri dôkladnom upratovaní.

Pri určovaní farby látky a jej vlastností berte do úvahy vzhľad prešívaného čela s poťahovými gombíkmi. Ľahko čistiteľná látka uľahčuje odstraňovanie nečistôt rôzneho pôvodu , takže sa vyhnete časovo náročnému praniu špinavého čalúnenia. V tomto ohľade dobre fungujú aj hydrofóbne tkaniny a tkaniny vhodné pre domáce zvieratá. Katalóg je tiež plný antibakteriálnych, recyklačných a ekologických riešení.

Dizajnový rad Glame zahŕňa postele rôznych veľkostí - vyberať môžete z modelov bez úložného priestoru alebo s úložným priestorom, ktoré vyžadujú doobjednanie špeciálneho rámu s plynovými zdvihákmi.

*cena nezahŕňa matrac

V závislosti od šírky postele bude počet stehov/šnúr/gombíkov na čele postele iný ako na prezentovanej fotografii. Prezentovaná posteľ je 160

Vyberte si variant:

Cena od 686,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy