Posteľ Glame 140 cm

Dodanie 4-6 týždňov

Nadčasová posteľ Glame je prispôsobená 140 cm širokému matracu a vybavená pútavým čelom zakončeným ozdobnými poťahovými gombíkmi. Vďaka jednoduchému tvaru postele Glame a širokému výberu látok, z ktorých vieme vyrobiť personalizované čalúnenie, sa tento model hodí do každého trendu v interiérovom dizajne.

Dokonalé zladenie postele Glame s aranžmánom spálne uľahčuje nielen bohatý vzor látky, ale aj dva typy nôh . Pre model bez nádoby na podstielku si môžete vybrať medzi drevenými nohami , ktoré sú dostupné v rôznych odtieňoch, a kovovými nohami, ktoré sú pre lepší vzhľad a vyššiu odolnosť povrchovo upravené chrómom . Všetky nožičky sú vysoké až 13 cm – to je väčšie ako priemerný automatický vysávač s funkciou mopu, ktorý bez problémov prejde pod posteľ Glame a odstráni všetky nečistoty.

Ak majú do vašej spálne prístup milovaní domáci miláčikovia, objednajte si čalúnenie z látky šetrnej k zvieratám , ktorá uľahčuje zber stratených chlpov a je odolná voči poškriabaniu ostrými pazúrmi. Pre ľudí, ktorí majú radi raňajky do postele a všetkých, ktorí chcú svoje čalúnenie udržiavať v perfektnom stave, sme vytvorili látky, ktoré sa ľahko čistia – niektoré majú hydrofóbne vlastnosti , ktoré zabraňujú prenikaniu tekutín do čalúnenia a vzniku škvŕn.

Rad Glame je kolekcia postelí, ktoré potešia svojou jednoduchosťou a univerzálnym dizajnom , dostupné vo verziách s kontajnerom alebo bez neho. Od tohto prvku závisí výber nôh a rámu.

*cena nezahŕňa matrac

V závislosti od šírky postele bude počet stehov/šnúr/gombíkov na čele postele iný ako na prezentovanej fotografii. Prezentovaná posteľ je 160

Vyberte si variant:

Cena od 469,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy