Posteľ Glame 160 cm

Dodanie 4-5 týždňov

Manželskú posteľ Glame s matracom šírky 160 cm je možné využiť aj ako veľkú plochu na spanie pre osamelú osobu, ktorá sa neuspokojí s odpočinkom na užšom jednolôžku. Pri navrhovaní postele Glame sme sa rozhodli spestriť jednoduchú formu pútavým čelom , ktoré upúta prešívaním a gombíkmi na čalúnení.

Vaša posteľ Glame môže byť jedinečným modelom vďaka svojim fantastickým možnostiam prispôsobenia. Pri výbere látky na potiahnutie rámu postele a čela postele si môžete vybrať materiál vo vašej obľúbenej farbe a s vlastnosťami vhodnými napríklad pre alergikov. V prípade postele Glame bez kontajnera na obliečky ponúkame dva typy nôh - drevené a kovové . Drevené nožičky sú dostupné v rôznych odtieňoch, kovové nožičky sú v chrómovom prevedení. Obidva varianty sú vysoké - 13 cm priestoru medzi podlahou a posteľou umožňuje, aby sa tam zmestil automatický vysávač.

Pri prehliadaní látok dbajte na praktické, ľahko čistiteľné materiály . Ak sú navyše hydrofóbne, znamená to, že poskytujú spoľahlivú ochranu čalúnenia proti náhodnému poliatiu tekutinou. Špeciálny povlak znamená, že kvapalina nie je absorbovaná, ale je skutočne odpudzovaná. Investícia do kvalitnej látky môže v budúcnosti zabrániť častému praniu poťahu .

Kolekcia manželskej postele Glame je určená pre ľudí, ktorí si vybrali matrac so šírkou 140 cm, 160 cm alebo 180 cm. V prípade postele s úložným priestorom musí byť súčasťou objednávky rám .

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 484,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy