Posteľ Glame 160cm s úložným priestorom

Dodanie 4-5 týždňov

Jedinečná posteľ Glame vďačí za svoj pôvabný vzhľad originálnemu čelu čela , ktoré sa vyznačuje prešívaným povrchom zdobeným poťahovými gombíkmi. Tento model je prispôsobený na matrac so šírkou 160 cm, čím vzniká plocha na spanie pre dve osoby. Personalizácia postele Glame zohľadňuje výber farby a typu čalúnenia aj typ nízkych nožičiek .

Výhodou manželskej postele Glame je vstavaný kontajner, ktorý možno využiť na uloženie obliečok, perín, vankúšov a iných doplnkov - využívaných denne alebo sezónne. Vďaka tomu je tento variant ideálny do malých spální, ktorým chýbajú univerzálne úložné priestory . Veľký kontajner zaberá spodnú časť postele, ktorá stabilne spočíva na nízkych nožičkách vysokých len 2,5 cm. Ponúkame dve varianty nôh - drevené alebo plastové , ktoré vďaka chrómovej povrchovej úprave na prvý pohľad vyzerajú ako kov.

Pri personalizácii operadla si môžete vybrať poťahovú látku z pôsobivej vzorky , ktorá zaujme ako netradičnými farbami, tak materiálovými vlastnosťami . Ak máte obavy z častého prania poťahu z dôvodu alergií alebo domácich zvierat, môžete si vybrať látku s príslušnými vlastnosťami – antibakteriálnu alebo pet friendly. Hľadáte ekologické riešenie? Skontrolujte farebnú paletu, či neobsahuje recyklované látky.

Klasická kolekcia postelí Glame obsahuje modely s úložnými priestormi alebo bez nich. Objednávanie postele s kontajnerom vyžaduje zakúpenie špeciálneho rámu Wajnert. V ostatných prípadoch sú naše rámy voliteľné a zákazník si môže vybrať z troch typov.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

700,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy