Posteľ Glame 180 cm

Dodanie 4-5 týždňov

Posteľ Glame, ktorá je pevným plášťom na matrac šírky 180 cm, zaistí pohodlný spánok dvom osobám a obohatí spálňu o pútavé prešívané čelo doplnené o čalúnené gombíky . Klasická podoba postele Glame a stovky možností personalizácie znamenajú, že pre vás vytvoríme originálny kus nábytku - vy si vyberiete typ a farbu poťahu a rozhodnete sa pre nohy.

Pri navrhovaní salónikového nábytku sa často ukáže, že genialita spočíva v jednoduchosti. Štýlová posteľ Glame sa bude hodiť do rôznych spální - hodí sa do romantických aj neutrálnych aranžmánov. Posteľ Glame sa vďaka prešívanému zdobeniu čalúnnickými gombíkmi hodí aj do luxusných interiérov - tento model si ľahko predstavíme v byte. Nielen čalúnenie a nohy je možné personalizovať - ​​pri objednávke postele bez úložného priestoru si môžete vybrať medzi drevenými a kovovými nohami , ktoré merajú až 13 cm. To je výška, vďaka ktorej sa robotický vysávač dostane pod posteľ. Výberom drevených nôh môžete určiť ich odtieň . V prípade kovových nôh ponúkame chrómovú úpravu, ktorá žiari eleganciou.

Z rozsiahleho vzorkovníka je ťažké vymenovať všetky rozkošné poťahové látky. Môžeme spomenúť, že odporúčame najmä ľahko čistiteľné tkaniny – vrátane tých, ktoré majú hydrofóbne vlastnosti a sú vhodné pre kontakt s domácimi zvieratami.

Ak uvažujete o menšom matraci pre dve osoby, pozrite si aj ďalšie modely postelí z kolekcie Glame. V prípade postelí s úložným priestorom je potrebné objednať rám Wajnert - pri ostatných modeloch je to dobrovoľná možnosť.

*cena nezahŕňa matrac

Vyberte si variant:

Cena od 506,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy