Posteľ Glame 180cm s úložným priestorom

Dodanie 4-5 týždňov

Masívna manželská posteľ Glame s obrovskou plochou na spanie bola vytvorená pre vybavenie veľkých spální , kde je dôležitý komfort spánku aj štýlový vzhľad postele . V tomto modeli sme sa rozhodli pre originálnu kombináciu klasickej formy s luxusným čelom postele . Tradičné prešívanie sme obohatili o čalúnnické gombíky. Aby posteľ Glame vyzerala ešte lepšie a ladila s vaším usporiadaním spálne, môžete si ju prispôsobiť výberom odtieňa a vlastností poťahu a sady nôh.

V priestranných spálňach dobre poslúži posteľ Glame, ktorá je vybavená priestranným úložným priestorom a prispôsobená na matrac so šírkou 180 cm. Keďže kontajner zaberá spodnú časť postele, nohy sú vysoké len 2,5 cm. Môžete sa rozhodnúť, či budú nohy postele vyrobené z dreva alebo plastu , ktorý sa vďaka chrómovej úprave podobá kovu.

Pri personalizácii manželskej postele Glame zvážte odtieň čalúnenia a jeho vlastnosti, ktoré môžu uľahčiť odstraňovanie nečistôt. V tomto ohľade sa oplatí vyberať tkaniny, ktoré sa ľahko čistia, sú hydrofóbne (vodoodpudivé) a vhodné pre domáce zvieratá. Uvedené materiály umožňujú vyhnúť sa častému, časovo náročnému praniu čalúnenia . Posteľ Glame je dostupná aj v ekologickej a recyklačnej verzii.

Kolekcia postelí Glame obsahuje verzie s kontajnerom alebo bez. Ak sa rozhodnete pre posteľ s kontajnerom, súčasťou vašej objednávky musí byť rám Wajnert s plynovými zdvihákmi. V prípade iných objednávok je kúpa rámu dobrovoľná.

*cena nezahŕňa matrac

V závislosti od šírky postele bude počet stehov/šnúr/gombíkov na čele postele iný ako na prezentovanej fotografii. Prezentovaná posteľ je 160

Vyberte si variant:

Cena od 737,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy