REGÁL BORNEO REG-1, REMESELNÝ DUB/ČIERNA

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude kombináciou moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou nábytok z remeselníckych dubových nábytkových dosiek s módnymi vložkami so vzorom viedenského vrkoča. Ide o ideálnu ponuku pre ľudí, ktorí si cenia prírodné povrchové úpravy a viedenský prámik je prvkom, ktorý nábytku dodáva eleganciu a modernosť a v poslednom roku je hitom aj v interiérovom dizajne. Táto kombinácia znamená, že nábytok bude nielen funkčným zariadením vášho domova, ale aj dizajnovou dekoráciou.

Kolekcia Borneo je kus nábytku, ktorý vám umožní uložiť a vystaviť si obľúbené predmety v interiéri.

Ponúka veľa možností usporiadania, takže ho využijete v rôznych miestnostiach – od obývačky až po pracovňu či spálňu. Otvorené police umožňujú vystaviť dekoratívne predmety, ako sú knihy, vázy alebo sochy, zatiaľ čo uzavreté skrinky umožňujú uložiť menej estetické predmety, ako sú dokumenty, elektronické vybavenie alebo kuchynské doplnky.

polica, rozmery: 80/40/173 cm, materiál: laminovaná nábytková doska / laminovaná MDF / laminovaná HDF doska / polypropylén, farba: dub artisan - prírodný

264,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 220,00 €