Rohová pohovka Avivo s funkciou spánku

Dodanie 4-5 týždňov

Rohová rozkladacia pohovka Avivo s funkciou spánku, typ Delfin, môže úspešne nahradiť manželskú posteľ a zahrať si úlohu pohodlného nábytku do obývačky v modernej obývačke. Viacstupňové nastavenie opierky hlavy umožňuje prispôsobiť sa rohovej pohovke výške a preferenciám každého užívateľa a bohatý katalóg materiálov umožňuje plnú personalizáciu .

Nadčasová rohová sedačka Avivo je dokonalým doplnkom do obývačky, ktorej chýba útulná atmosféra. Doplnková funkcia spánku vám umožní rýchlo premeniť dennú rohovú pohovku na pohodlnú posteľ , ktorú môžu využívať členovia domácnosti aj hostia. Systém Delfin je jednoduchý mechanizmus, ktorý nerobí žiadne problémy – na rozloženie rohovej sedačky stačí len pár pohybov.

Rohová rozkladacia pohovka Avivo sa hodí do rôznych interiérových aranžmán. Tomu napomáhajú jemné, efektívne tvary a široká škála látok, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších ľudí a umožnia im splniť si sny o dokonalej rohovej sedačke . Môžete si vybrať z mnohých farieb, vzorov a vlastností materiálu. Mysleli sme na všetkých používateľov - ponúkame vysokokvalitné materiály, ktoré splnia vaše očakávania z hľadiska ľahkého čistenia , odolnosti voči škvrnám, ochrany životného prostredia a dokonca aj vašich domácich miláčikov. Ďalšou výhodou tohto modelu sú kovové nožičky s originálnym tvarom , ktoré na jednej strane upútajú pozornosť a na druhej strane uľahčia zladenie rohovej sedačky ku každému nábytku. Do veľkého kontajnera môžete uložiť nielen podstielku.

Kolekcia Avivo ponúka aj ďalšie varianty, ktoré sa líšia veľkosťou plochy na spanie a usporiadaním segmentov - vybrať si môžete pravú alebo ľavú rohovú sedačku.

Vyberte si variant:

Cena od 1 414,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy