Rohová sedačka Barcelona

Dodanie 4-5 týždňov

Viacmodulová rozkladacia rohová pohovka Barcelona je jedným z našich jedinečných dizajnov, ktorý odporúčame ľuďom, ktorí hľadajú klasickú rohovú pohovku s inovatívnymi funkciami . V tejto rohovej sedačke sme skombinovali modulárny prvok, rohový segment s polohovateľnými opierkami a modul s kontajnerom na uloženie napr. To všetko v pohodlí multivrecka . Vďaka širokej dostupnosti látok si rohovú pohovku Barcelona môžete personalizovať tak, že si ju objednáte vo svojej obľúbenej farbe. Tkaniny sa vyznačujú svojou štruktúrou a vlastnosťami, čo je dôležité okrem iného pre alergikov, ochrancov zvierat a ľudí žijúcich v bezodpadovom životnom štýle.

Rozkladacia rohová sedačka Barcelona s funkciou na spanie je zariadenie určené do hosťovských izieb, obývačiek a obývačiek. Dizajn rohovej sedačky bol premyslený tak, aby obsahoval funkcie, ktoré zlepšujú relaxáciu počas dňa a zabezpečujú pokojný spánok.

Pri objednávaní rohovej sedačky do obývačky Barcelona sa rozhodujete nielen podľa typu poťahu, ale aj podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené nábytkové nožičky. V prípade vybraných modulov sú k dispozícii drevené alebo kovové nohy - prvé sú spojené so škandinávskym štýlom, druhé - priemyselné. Oba typy sa hodia k ekologickým a recyklovaným látkam, ako aj prírodnej koži.

Nábytkový rad Barcelona zahŕňa aj alternatívne verzie rohových sedacích súprav , sedacích súprav, kresiel a tabúľ. Vybrané modulárne prvky môžete kombinovať a navrhnúť tak rohovú pohovku svojich snov.

Vyberte si variant:

Cena od 1 779,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy