Rohová sedačka Imperio

Dodanie 4-5 týždňov

Pomocou modulárnych prvkov dostupných v kolekcii Imperio sme vytvorili praktickú rohovú sedačku s relaxačnou funkciou a kontajnerom, do ktorého môžete uložiť napr . Dostupnosť mnohých druhov a farieb látok so širokou škálou vlastností znamená, že rohovú sedaciu súpravu Imperio si môžete úplne personalizovať, ktorá dokonale zapadne do vášho domova.

Rohová sedačka Imperio s relaxačnou funkciou a úložným priestorom je určená pre ľudí , ktorí si chcú ľubovoľne nastaviť operadlo a sedák a potrebujú aj ďalší úložný priestor . Tento model dobre poslúži vo veľkej obývačke, kde sa stretávate so svojimi blízkymi, ale aj v miestnosti, kde môžete relaxovať pri sledovaní televíznych seriálov alebo čítaní kníh. Nádoba v rohu môže nahradiť organizéry a pomôcť udržať poriadok v interiéri .

Či už uvažujete o rohovej sedačke z látky alebo kože , svoju vysnívanú rohovú sedačku si môžete navrhnúť vďaka rozsiahlemu katalógu materiálov . Majiteľom domácich zvierat odporúčame materiály vhodné pre domáce zvieratá . V ponuke sú cenené hydrofóbne a ľahko čistiteľné látky , z ktorých rýchlo odstránite nečistoty. Rohová sedačka Imperio je dostupná s drevenými nohami , ktoré dokonale ladia s mnohými farbami poťahov.

Rad Imperio obsahuje aj ďalšie modulárne prvky. Môžete sa inšpirovať naším návrhom a vytvoriť si vlastnú rohovú sedačku s rovnakými funkciami, no vyzerajúcou úplne inak . Súčasťou kolekcie je aj doplnkový nábytok - kreslá a taburet, ako aj dvoj- a trojmiestne pohovky.

Vyberte si variant:

Cena od 2 149,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy