Rohová sedačka Kelly s rozkladom

Projektovanie bytu môže byť komplikované, ak kvôli malej ploche musíte obmedziť veľkosť a počet salónikového nábytku. Riešením, ktoré maximálne využíva dostupný priestor, je rozkladacia rohová sedačka Kelly s funkciou na spanie a kontajnerom . Tento model je dokonalou náhradou za každodennú posteľ a má vstavaný úložný priestor, kde si môžete uložiť akékoľvek príslušenstvo.

Rohová rozkladacia pohovka Kelly poskytuje chvíle oddychu kedykoľvek počas dňa. Pri návrhu rohovej sedačky do obývačky sme brali do úvahy nielen mäkkú výplň sedadiel, pružnú opierku chrbta a pohodlnú lakťovú opierku , ale aj pohyblivé opierky hlavy . Nastavenie opierky hlavy umožňuje nastaviť jej uhol vzhľadom na krk a hlavu používateľa. Vďaka tomu môžete predísť nesprávnemu držaniu tela, ktoré by mohlo mať za následok nepohodlie. Po rýchlom a jednoduchom rozložení vytvorí rohová sedačka široký priestor na spanie pre dve osoby. Hosťovská bielizeň sa dá uložiť do vyššie spomínaného úložného priestoru.

Výberom rohovej sedačky do obývačky Kelly získate veľa možností personalizácie. Naši zákazníci sa rozhodujú , ktorou látkou potiahnu rohovú pohovku. Ponuka okrem iného zahŕňa: luxusné varianty (prírodná koža), ekologické (recyklované látky), pre alergikov (antibakteriálne látky) a vytvorené pre štvornohých priateľov (látky vhodné pre domáce zvieratá). Intenzívne využívanú rohovú sedačku Kelly je možné potiahnuť aj ľahko čistiteľným materiálom.

V modulárnom rade Kelly nájdete ďalšie varianty rohových sedacích súprav, kresiel, sedacích súprav a taburetov, z ktorých môžete dotvoriť jedinečné zariadenie obývačky.

Vyberte si variant:

Cena od 1 194,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy