Rohová sedačka Life s funkciou spánku

Dodanie 4-5 týždňov

Hľadáte multifunkčnú rohovú pohovku, ktorá poslúži ako manželská posteľ a úložný priestor pre akékoľvek predmety každodennej potreby – nielen posteľnú bielizeň pre hostí? Ak chcete luxusný kus nábytku s rozkladacou funkciou, prešívanými operadlami a ergonomickými opierkami hlavy , vyberte si viacsegmentový model z rady Life. V tomto variante sme sa rozhodli použiť kovové nohy s chrómovým povrchom , ktoré vyzerajú elegantne a dobre kontrastujú s masívnou konštrukciou.

Dizajnová rozkladacia rohová sedačka Life je vybavená systémom l eo pard . Ako to funguje? Stačí jemne vytiahnuť sedadlá, zdvihnúť ich a opäť potiahnuť dopredu, čím sa roh premení na veľký priestor na spanie pre dve osoby . Popísaný mechanizmus rozkladania je jednoduchý, rýchly a zaberie len chvíľku. Skladanie postele ráno je tiež bezproblémové. Rohová sedačka Life sa hodí ako do obývačky, kde prenocujú vaši blízki, tak aj do hosťovských izieb, ktoré musia mať univerzálne vybavenie.

Chcete salónikový nábytok čalúnený prírodnou kožou alebo uprednostňujete ekologickú látku vyrobenú v procese recyklácie? Možnosti personalizácie spĺňajú mnohé rôznorodé požiadavky našich zákazníkov . Berte do úvahy fakt, že rohová sedačka je intenzívne využívaný kus nábytku, takže je veľmi vystavená veľkému znečisteniu. V tomto smere je skvelou voľbou ľahko čistiteľná látka.

Bohatá kolekcia Life vám umožní skompletizovať originálnu obývačkovú zostavu pozostávajúcu z rohovej sedačky alebo sedačky, kresla a taburetu. 

Vyberte si variant:

Cena od 1 704,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy