Rohová sedačka Orlando s funkciou spánku

Dodanie 4-5 týždňov

Rohová sedačka Orlando je voľbou pre tých, ktorí oceňujú nielen elegantné, ale predovšetkým pohodlné riešenia. Dôležitým komfortom a praktickým aspektom je funkcia spánku a prídavná nádoba , napríklad na súpravu posteľnej bielizne , prikrývok alebo vankúšov. Doplnkovým prvkom je mobilná opierka hlavy . Umožňuje maximálnu relaxáciu a relaxáciu. Celá kolekcia je plne modulárna , čo znamená, že nábytok je prispôsobený vašim potrebám. Rohové sedacie súpravy môžu mať jeden z dvoch typov pohodlia sedenia – vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim preferenciám. Dodatočne nastavte výšku operadla, bočnice a nohy tak, aby nábytok dobre zapadol do vášho priestoru.

Rohové sedacie súpravy Orlando sú elegantným a pohodlným riešením domácnosti. Skvele sa budú hodiť do obývačky, elegantnej obývačky alebo aj do kancelárie. Sú výbornou voľbou do miest, kde sa chcete zamerať nielen na dekoratívne, ale aj praktické hodnoty.

Orlando sa vyznačuje elegantnou líniou a pridaním mierne vypuklých vankúšov . Spolu vytvárajú kus nábytku, ktorý sa vyznačuje skutočnou ľahkosťou. Subtílnosť uzavretá v modernom tvare - tak sa dá opísať táto rozkladacia rohová sedačka. Celok sa skladá z troch častí: prvok s funkciou spánku, modul s kontajnerom a bočnica s vybranou výškou. Spoločne vytvárajú úplne novú kvalitu vo vašej obývačke . Táto funkčná súprava vám tiež umožní jednoducho zariadiť pohodlné miesto na spanie pre vašich hostí.

Kolekcia Orlando obsahuje nielen prvky pre vytvorenie štíhlych a nadčasových rohových sedacích súprav, ale aj pre jedinečné sedačky. V rade sú aj taštičky a čalúnené matrace. Vyberte si pre nich to správne čalúnenie – kožu alebo látku a užite si nábytok taký, aký ho chcete mať.

Vyberte si variant:

Cena od 1 579,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy