Rohová sedačka Orlando s funkciou spánku

Dodanie 4-5 týždňov

Rohové sedacie súpravy Orlando sú výbornou voľbou pre milovníkov elegantných a pohodlných riešení. Táto modulárna kolekcia vám umožní vytvoriť nábytok, o ktorom snívate . Rozkladaciu rohovú pohovku Orlando si jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Vyberte si z dvoch typov pohodlia sedadla. Okrem toho určte aj ďalšie parametre, ako je výška chrbtovej opierky, bočnice a nohy . Ďalšou výhodou je mobilná opierka hlavy , ktorá vám poskytne čistý relax. Doplnková funkcia spánku vám tiež umožní ubytovať vašich hostí cez noc .

Rozkladacia rohová sedačka Orlando rozlíši vašu obývačku, obývačku, ale aj komerčnejší priestor , ako je kancelária či pracovňa. Nábytok bude dokonalou ozdobou všetkých reprezentatívnych priestorov, kde ľahko zaujme svoje centrálne miesto.

Rozkladacia rohová pohovka Orlando má jemný a moderný vzhľad . Vďaka tomu vnáša do vášho interiéru úplne novú kvalitu. Je vybavená funkciou spánku, ktorá vám umožní hostiť vašich hostí v pohodlných podmienkach . Možnosť konfigurovať sedadlo znamená, že si môžete vytvoriť kus nábytku, ktorý vyhovuje vašim individuálnym potrebám. Elegantná línia obývačkovej rohovej sedačky a jemne vypuklé vankúše z toho robia jedinečný set. Pozostáva z modulového prvku s ľavým kontajnerom , modulárneho rohového prvku , pravého prvku s funkciou spánku a bočnice s vybranou výškou .

Kolekcia Orlando obsahuje aj moduly na vytváranie sedacích súprav a originálnych pufov a čalúnených matracov. Vyberte si z mnohých dostupných možností čalúnenia, napr. koža alebo látka - v sivej, tmavomodrej alebo zelenej farbe - a užite si jedinečný kus nábytku.

Vyberte si variant:

Cena od 1 619,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy