Rohová sedačka Orlando s rozkladom

Dodanie 4-5 týždňov

Pri výbere elegantných a pohodlných riešení zvoľte rohovú sedačku Orlando. Kolekcia je plne modulárna , čo vám umožňuje vytvárať nábytok na mieru. Rozkladacia rohová pohovka môže mať jeden z dvoch typov pohodlia sedenia - je len na vás, ktorý variant vyhovuje vašim potrebám viac. Nastavte si aj výšku operadla, nohy a hĺbku sedadla . Ďalšou výhodou celku je mobilná opierka hlavy , ktorá vám umožní maximálne relaxovať. Pohodlným a praktickým riešením je funkcia na spanie a zásobník napr.

Orlando je rohová sedačka do obývačky, obývačky a všetkých reprezentatívnych priestorov. Vďaka svojim funkčným riešeniam sa bude skvele hodiť na miesta, kde potrebujete nielen dekoratívne, ale predovšetkým praktické hodnoty.

Decentná a moderná - taká je rozkladacia rohová sedačka Orlando. Zostava sa skladá z troch samostatných častí: prvok s funkciou spánku, modul s kontajnerom a bočnica s vybranou výškou nôh . Spoločne vnášajú do interiéru úplne novú kvalitu. Rohová sedačka sa vyznačuje elegantnou líniou a pridaním mierne vypuklých vankúšov, ktoré jej dodávajú skutočnú ľahkosť. Štíhly celok zvýrazňuje aj bok so vztýčenými rovnými nohami. Táto jedinečná súprava vám tiež umožní jednoducho zariadiť pohodlné miesto na spanie pre vašich nečakaných hostí.

Kolekcia Orlando obsahuje nielen prvky na vytváranie rohových sedacích súprav, ale aj sedacích súprav , s prídavným doplnkom . Plne konfigurovateľné prvky urobia z každého nábytku do obývačky presne to, čo potrebujete. 

Vyberte si variant:

Cena od 1 579,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy