Rohová sedačka s funkciou spánku Edit

Dodanie 4-5 týždňov

Ak vo vašej obývačke chýba pohodlný kus nábytku s funkciou na spanie pre hostí , pozrite sa na štýlovú rozkladaciu rohovú pohovku Edit, ktorá je vybavená systémom d elfin a veľkou plochou na spanie. V prípade tohto modelu si môžete určiť nielen farbu a vlastnosti poťahovej látky , ale aj farbu prešívania viditeľného na sedadle a operadle . Pri nábytku do obývačky je kľúčové, aby sa dal ľahko čistiť a ak príde do kontaktu so zvieratami, látka by mala byť odolná voči poškriabaniu a vodeodolná.

Elegantná rohová sedačka Edit je určená do luxusného aj minimalistického interiéru. Vďaka nemu sa interiér stáva elegantnejším a útulnejším . Rohová pohovka Edit vďaka svojim veľkým rozmerom vyzerá najlepšie v priestrannej obývacej izbe , kde je umiestnená v strede a zohráva vedúcu úlohu. Toto využitie priestoru znamená, že členovia domácnosti a hostia majú prístup k rohovej pohovke zo všetkých strán.

Tento model je vybavený až 5 nastaviteľnými opierkami hlavy a pohyblivou bočnicou , ktorá slúži ako široká lakťová opierka. Celkový komfort dopĺňajú posuvné operadlá s nastaviteľnou hĺbkou sedenia, vďaka ktorým si váš drahý môže vybrané sedadlo upraviť podľa svojej postavy a výšky . Systém elfin rozkladu zaisťuje rýchlu a jednoduchú premenu rohovej sedačky na posteľ. Uskladnenie lôžkovín pre hostí nie je problém vďaka veľkému kontajneru .

Kolekcia Edit obsahuje aj ďalšie modely rohových sedacích súprav, ktoré sa líšia usporiadaním prvkov, počtom opierok hlavy a plochou na spanie . Alternatívou k rozkladacej rohovej sedačke je mäkká sedačka , ktorú si môžete objednať spolu s taškou.

Vyberte si variant:

Cena od 1 947,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy