Rohová sedačka Swan s funkciou spánku

Dodanie 4-5 týždňov

Rohová sedačka Swan je moderný a funkčný kus nábytku, ktorý sa vyznačuje malými rozmermi. Za pozornosť stoja polohovateľné opierky hlavy a veľmi pohodlná, veľká lakťová opierka, ktorú ocenia tí, ktorí si cez deň doprajú krátku siestu. Opierky hlavy uľavia vášmu unavenému krku a umožnia vám vychutnať si neskutočný relax v pohodlí domova.

Máte málo miesta? Naši dizajnéri na to mysleli. Kolekcia Swan obsahuje rohové sedacie súpravy s funkciou na spanie a kontajnerom. Praktický úložný priestor na ďalšie prikrývky alebo posteľnú bielizeň sa vždy hodí, najmä keď obývačku nečakane zmeníte na spálňu. Pohodlný priestor na spanie vám umožní ubytovať nečakaných hostí.

Tento kus nábytku prekvapí funkčnosťou a vzhľadom a vyrobený z kvalitných materiálov dodá obývačke nový rozmer. Čierna kovová noha dokonale ladí so všetkými dekoračnými prvkami.

Rohovú sedačku Swan si môžete podľa preferencií objednať v hydrofóbnej látke alebo pre milovníkov EKO trendov v recyklovanej látke. Vieme, aké dôležité je zladiť rohovú sedačku s celkovým dekorom, a preto vás náš katalóg látok prekvapí svojimi farbami a textúrami. Krásne látky plus módny nábytok – môže existovať lepšia kombinácia?

Vyberte si variant:

1 469,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy