SKRIŇA SWING S-1 ORECH/ČIERNA, NOHY: ČIERNA

Skladom u dodávateľa

Kolekcia nábytku Swing box nie je len obyčajný nábytok, sú to skutočné umelecké diela, ktoré dodajú vášmu interiéru jedinečný charakter a eleganciu. Vyrobené z kvalitnej laminovanej nábytkovej dosky, zaručujú odolnosť a pevnosť na roky.

Čelá s povrchovou úpravou orech s 3D štruktúrou dodávajú nábytku jedinečný a pôsobivý vzhľad. Nie je to len úložný nábytok, je to skutočná dekorácia priestoru, ktorá priťahuje pozornosť a dodáva interiéru jedinečné čaro.

Matná čierna v kombinácii s orechovými detailmi vytvárajú harmonickú kompozíciu a dodávajú miestnosti moderný a štýlový charakter. Ide o kombináciu klasickej elegancie a moderného dizajnu.

Oceľové nohy dodávajú ľahkosť a sofistikovanosť a zároveň dodávajú nábytku ľahký, plávajúci charakter. Nie je to len funkčnosť, ale aj jedinečný dizajn, ktorý obohatí váš interiér.

Kolekcia pozostáva z rôznych prvkov, od šatníkovej skrine cez vitrínu, od konferenčného stolíka cez nízku a vysokú komodu až po TV skrinku. Ide o komplexné riešenie do každej miestnosti zaisťujúce nielen praktickosť, ale aj estetický zážitok.

Nákup kolekcie nábytku Swing box je investíciou do pohodlia, štýlu a odolnosti. Nechajte svoj interiér ožiť a získať jedinečný charakter vďaka tomuto elegantnému nábytku.

rozmery: 102/55/179 cm; materiál: lamino nábytková doska / fóliovaná MDF / oceľ s práškovým nástrekom, farba: orech - čierna

499,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 415,83 €