Taburetka Barcelona

Dodanie 4-5 týždňov

Kompaktná taška z kolekcie barcelonského salónika zvyšuje pôžitok z každodenného používania kresla, pohovky alebo rohovej pohovky. To znamená, že aj pri použití pohovky bez rozkladacej funkcie si môžete pohodlne oprieť nohy a užívať si úplný relax. Rovnako ako iný nábytok z kolekcie Barcelona, ​​aj taburet je dostupný v rôznych farbách.

Pouffe Barcelona sa hodí do mnohých interiérových aranžmánov - klasických aj moderných. Dokáže obohatiť ako obývačku s kuchynským kútom, tak aj malú miestnosť, kde potrebujete malú, ale pohodlnú podnožku . Vďaka možnostiam dizajnu a personalizácie sa prispôsobí najrôznejšiemu nábytku a vytvorí útulný interiér. Tento model skvele poslúži aj v prenajatých priestoroch, čím zvýši komfort hostí pri príležitostných pobytoch.

Rozsiahly katalóg látok vám dáva možnosť vybrať si perfektný materiál – z hľadiska farby aj funkčných vlastností. Bojíte sa zašpinenia si pufu ? Vyberte si ľahko čistiteľný alebo hydrofóbny materiál. Máte domáceho maznáčika, ktorý škrabe povrchy? Objednajte si látku, ktorá je odolná voči poškriabaniu a nespôsobuje žiadne problémy pri čistení chlpov domácich zvierat. Ak je vám blízka filozofia zero waste, poteší vás materiál získaný z procesu recyklácie . Niektoré látky kombinujú rôzne vlastnosti, vďaka čomu získate obliečku, ktorá je odolná voči celému radu vonkajších faktorov.

Kolekcia Barcelona obsahuje pufy rôznych veľkostí, kreslá , pohovky a mnoho modulárnych prvkov, z ktorých vám vytvoríme vysnívanú rohovú pohovku.


ROZMER:

  • šírka          65 cm
  • Hĺbka        65 cm
  • Výška        43 cm
  • Výška sedadla  43 cm

Vyberte si variant:

Cena od 145,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy