Taburetka Barcelona

Dodanie 4-5 týždňov

Pouffe Barcelona je perfektným doplnkom ku kreslu alebo pohovke z rovnakej kolekcie, ale dá sa použiť aj ako samostatné zariadenie obývacej izby. Široká škála farieb a materiálov vám umožní vytvoriť dokonalý puf , t. j. taký , ktorý splní vaše očakávania z hľadiska farby a odolnosti a zapadne do vášho interiéru.

Obdĺžnikový tvar taburetky Barcelona sa vyznačuje veľkou šírkou, ktorá vám umožňuje zaujať vašu obľúbenú polohu bez toho, aby ste sa cítili obmedzovaní príliš malými rozmermi. Taška je vybavená pohyblivými kolieskami, ktoré uľahčujú presúvanie nábytku medzi miestnosťami . Ďalšou výhodou tohto modelu je funkcia uzamknutia kolies. Keď zaujmete pohodlnú polohu na pohovke, kresle alebo taške, keď sedíte pri nízkom konferenčnom stolíku, môžete zablokovať pohyb dvoch kolies a stabilizovať sedadlo . Táto funkcia zabraňuje náhodnému pohybu taštičky a zabezpečuje jej konštantnú polohu pri relaxácii. Sedák pufu je vyrobený z vysoko pružnej peny . Podľa preferencií ho môžete potiahnuť napríklad ľahko čistiteľnou látkou odolnou voči poškriabaniu domácimi zvieratami alebo prémiovou verziou , teda kožou.

Kolekcia Barcelona zahŕňa nielen alternatívne pufy, ktoré sa vyznačujú menšími rozmermi. Ide o množstvo pohoviek s funkciou na spanie alebo bez nej, ležadiel a rôznych modulárnych prvkov, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečnú a originálnu sedaciu súpravu.

Vyberte si variant:

Cena od 416,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy