taburetka Edit

Dodanie 4-5 týždňov

Štvorcová tabuľa Edit s nádobou je multifunkčný voľne stojaci prvok z komfortnej kolekcie . Široká škála látok vám umožňuje starostlivo vybrať farby poťahu tak, aby ladili s pohovkou, kreslom alebo rohovou sedačkou, ktorá sa práve nachádza vo vašej domácnosti . Materiály majú tiež cenné vlastnosti, čo znamená, že si môžete objednať taburetku Edit dokonale prispôsobenú vašim potrebám .

Puf Edit, rovnako ako celá kolekcia, je možné použiť vo všetkých interiéroch . Je to skvelý spoločník na sedačku alebo rohovú sedačku, ktorá nemá funkciu výsuvnej opierky nôh. Vďaka klasickému tvaru vyzerá taburetka Edit skvele v aranžmánoch s použitím geometrických vzorov . V závislosti od povrchovej úpravy sa hodí k pastelom v škandinávskom štýle aj k očarujúcemu lesku . Taška plní rolu širokej podnožky až pre dve osoby, prídavného miesta na sedenie pri nízkom stolíku alebo ho dokonca nahrádza - stačí na ňu položiť tácku s nápojmi a občerstvením.

Sortiment látok, ktoré je možné použiť na potiahnutie taburetky Edit, sa vyznačuje sýtymi farbami a rôznymi vlastnosťami. Bez ohľadu na vlastnosti látky, ktorú si vyberiete, odporúčame objednať si puf s hladkým čalúnením - podľa nášho názoru hladké látky najlepšie zdôrazňujú estetické hodnoty kolekcie. Ak máte najväčšie obavy zo špiny na taštičke, odporúčame zvoliť látku, ktorá sa ľahko odstraňuje a je hydrofóbna . V prípade domácich zvierat odporúčame materiál odolný voči zvieratám , ktorý môže mať aj antibakteriálne vlastnosti.

Štýlová kolekcia Edit obsahuje rôzne varianty tašiek, pohoviek a rohových sedačiek vybavených funkciou na spanie a nádobou na lôžkoviny. Upravené taštičky urobia každodennú relaxáciu ešte pohodlnejšou .

Vyberte si variant:

Cena od 189,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy