Taburetka Edit

Dodanie 4-5 týždňov

Obdĺžniková tabuľa Edit s nádobou je súčasťou modernej kolekcie salónikového nábytku. Široká škála dostupných materiálov znamená, že pouffe Edit si môžete prispôsobiť tak, aby sa dokonale hodil k vášmu súčasnému nábytku v obývačke – bez ohľadu na hlavný štýl.

Pouffe Edit má štandardný tvar, vďaka čomu je tento model stále módny aj napriek dynamicky sa meniacim trendom . Je dokonalým doplnkom každej zostavy v obývačke. V závislosti od objednanej látky môže mať tabuľa Edit rôzny charakter - hodí sa nielen do škandinávskeho štýlu, ale aj do iných interiérov, ktorým dominuje minimalizmus. Pufé v pastelovej farbe je jemným podkladom, zatiaľ čo v živej farbe upúta pozornosť a stane sa výrazným akcentom v aranžmáne.

Dodatočný úložný priestor skrytý v taške sa hodí najmä v malých bytoch. Tento variant taburetky Edit je vybavený nádobou, ktorú môžete využiť ako multifunkčný úložný priestor . Na pohovku, kreslo alebo rohovú pohovku zmestíte teplú prikrývku, ľahkú prikrývku a akékoľvek doplnky užitočné pri chvíľach oddychu. Nádoba v taške na dosah uľahčuje udržiavanie poriadku v obývačke a znižuje hromadenie prachu z ďalších prikrývok.

Kolekcia Edit je rad nábytku s dokonale sa dopĺňajúcimi prvkami. K rohovej sedačke s pohyblivými záhlaviami a posuvným operadlom sa perfektne hodí jednoduchý pouffe . Spoločne vytvárajú krásnu súpravu a prídavná taška vám umožní sedieť v ešte pohodlnejšej polohe ako predtým. 

Vyberte si variant:

Cena od 238,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy