Taburetka Kelly

Dodanie 4-5 týždňov

Minimalistický pouffe je elegantný kus nábytku, ktorý sme vytvorili ako doplnok k rozsiahlej kolekcii Kelly. Štvorcový puf má pružnú a pružnú výplň , vďaka čomu sa skvele hodí ako očarujúca podnožka a doplnkové sedenie pri nízkom stolíku v obývačke . Pri výbere personalizovaného taburetu Kelly kladiete dôraz nielen na estetické spracovanie, ale aj na jedinečnú hodnotu .. Vy rozhodujete o type a farbe látky, z ktorej bude poťah vyrobený.Pouf Kelly odporúčame najmä ako doplnok k rohovej sedačke, sedačke alebo kreslu bez relaxačnej funkcie . Posunutím taštičky do blízkosti nábytku môžete predĺžiť sedadlo a oprieť svoje unavené, boľavé nohy o mäkký povrch . Taška je užitočná aj pre nízkych ľudí, ktorí potrebujú dosiahnuť na predmet umiestnený na poličke mimo ich dosahu - nábytok je stabilný, takže na ňom môžete voľne stáť. Navyše nemôžete predpovedať, koľko hostí príde do vášho domu - kompaktná taška môže slúžiť ako náhradné sedadlo .

Ak chcete, aby taburetka Kelly vynikla medzi väčším salónikom, môžete si ju objednať s úplne iným čalúnením . Použite rovnaký typ látky , ale v inej farbe, aby sa malý puf dostal do popredia ako zaujímavý akcent v aranžmáne. Akú látku by som mal použiť na potiahnutie taburetky Kelly ? Ak očakávate rýchle odstránenie nečistôt, vyberte si ľahko čistiteľný materiál s hydrofóbnym povlakom. V katalógu materiálov nájdete aj ekologické, recyklačné a mnohé ďalšie možnosti, ktoré sú prispôsobené potrebám napríklad alergikov.

Prezrite si celú kolekciu modulárneho nábytku Kelly a vytvorte si krásnu a ergonomickú sedaciu súpravu pre vašu obývačku – zistite, či sa vám budú páčiť pohovky a kreslá, ku ktorým je pouffe Kelly skvelým doplnkom.

Vyberte si variant:

Cena od 129,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy