XARELTO ROZŤAHOVACÍ STÔL DUB WOTAN - ČIERNY

Skladom u dodávateľa

Ak hľadáte funkčný a štýlový stôl, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru, určite by ste mali venovať pozornosť Xarelto - rozťahovaciemu stolu z dubu Lancelot a bielej nábytkovej dosky, s nezvyčajnými nohami v tvare X.

Nábytková doska je materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čo zabezpečí dlhú životnosť nábytku. Laminát v dubovej farbe interiér zútulní a skvele sa hodí do mnohých štýlov interiéru a biela farba dodá miestnosti ľahkosť a opticky zväčší.

Rozšíriteľná stolová doska je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí majú často hostí alebo potrebujú väčšiu pracovnú plochu. S týmto stolíkom ľahko usporiadate párty alebo vytvoríte pracovný priestor.

Nohy v tvare X sú moderným a originálnym dizajnom, ktorý odlíši váš stôl od ostatného nábytku. Tento tvar nôh zároveň zaručuje vysokú stabilitu a odolnosť celej konštrukcie stola.

Rozťahovací stôl rozmery: 130-175/85/76 cm, rozkladací stôl, materiál: dyhovaná nábytková doska, farba: dub wotan - čierna

329,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 274,17 €